بازاریابی محتوا در دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی محتوا را می توان قلب دیجیتال مارکتینگ دانست. بازاریابی محتوایی فرایندی است که بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند با هدف جذب گروه خاصی از مخاطبان تمرکز دارد.  به طورکلی هر آنچه که برای افزایش تاثیرگذاری، تاثیرپذیری و تعامل با مخاطب و از طریق کانال هایی نظیر شبکه‌های اجتماعی، وب سایت، اپلیکیشن و وبلاگ منتشر می شود شامل بازاریابی محتوا می گردد.

ما در روبیک مارکتینگ با بازاریابی محتوا و تولید محتوای خلاق و هدفمند علاوه بر کاهش هزینه های بازاریابی، شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می نماییم.

رشد کسب و کار و رونق آن با بازاریابی محتوا

طبق آمار، بازاریابان حرفه ای 48 در صد از هزینه های خود را صرف تولید و بازاریابی محتوا می کنند. از  دلایلی که باعث می­ شود بازاریابی محتوا به ­عنوان یک امر ضروری احساس شود، افزایش لزوم برند سازی است. در واقع هدف اصلی بازاریابی محتوا مورد توجه قرار گرفتن مخاطبان و ایجاد وفاداری در آنهاست.

تیم خلاق روبیک مارکتینگ آماده ارائه انواع خدمات تخصصی بازاریابی محتوا با توجه به نیاز شما و رسیدن به اهدافی نظیر جذب مخاطب، ایجاد وفاداری در کاربران، آگاهی از برند،افزایش فروش و … به شما می باشد.

استراتژی بازاریابی محتوا

استراتژی بازاریابی محتوا بر روی برنامه ریزی، تولید، انتشار و مدیریت محتوا تمرکز دارد. استراتژی بازاریابی محتوا اهداف متفاوتی را دنبال می کند که مهمترین آنها را در زیر بیان شده است:

تولید و بازاریابی محتوا در روبیک مارکتینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ روبیک، ارائه دهنده ی کلیه خدمات چرخه ی دیجیتال مارکتینگ با داشتن یک تیم متخصص و خلاق  و دارا بودن تجهیزات مدرن  ضمن تدوین استراتژی بازاریابی محتوا و ترسیم نقشه راه آن، انواع محتوای صوتی، تصویری، ویدئویی و متنی را متناسب با نیاز شما را تولید می نماید 

تولید محتوای متنی

یک محتوای متنی قوی می تواند عامل موفقیت وب سایت، اپ یا شبکه های اجتماعی شما باشد.سایت هایی با محتوای متنی حرفه ای تر و خلاق تر شانس بیشتری برای موفقیت در موتور های جستجو را دارند و روبیک مارکتینگ این کار را برای شما انجام می دهد.

تولید محتوای صوتی

یک پادکست خوب یا یک محتوای صوتی جذاب می تواند تعداد زیادی مخاطب را برای شما جذب نماید. روبیک مارکتینگ با داشتن یک تیم خوب و کاربلد این کار را برای شما راحت  می نماید.

تولید محتوای تصویری

تیم عکاسی، ادیت و موشن گرافیک روبیک مارکتینگ با به کار گیری نیرو های حرفه ای و تجهیزات پیشرفته و با تولید محتوای تصویری قوی گامی موثر در جهت دستیابی مشتریان خود به اهدافشان برداشته است.

تولید محتوای ویدئویی

اگر می خواهید یک ویدئو ی جذاب با ایده های جدید برای رونق کسب و کار خود داشته باشید پس خیلی سریع با کارشناسان مجرب روبیک مارکتینگ تماس بگیرید.

رسالت تیم تولید محتوای روبیک مارکتینگ، تولید محتوای خلاق و هوشمند برای شماست

محتوای خوب یکی از عوامل  اصلی‌ موفقیت برنامه دیجیتال مارکتینگ هر کسب و کاریست که باعث جذب توجه کاربران و ایجاد وفاداری در آنها می شود

آنچه ما را از دیگران متمایز میکنید

تیم متخصص

تیم متخصص و خلاق در هر زمینه ای یک عامل مهم در ساخت و تولید محتوای متفاوت و اثربخش تر نسبت به سایرین می باشد.

تجهیزات حرفه ای

در کنار خلاقیت تجهیزات مدرن و به روز دنیا لازمه کار بوده و می تواند یک تیم خوب را به یک تیم عالی و حرفه ای تبدیل نماید.

دانش به روز

هیچ گاه تاثیر گذاری و ایجاد یک تغییر مثبت بدون داشتن دانش لازم و کافی امکان پذیر نخواهد بود و تیم روبیک مارکتینگ همیشه در تلاش بوده دانش خود را به روز نگه دارد

تسلط به کار

تجربه نیروهای قدیمی و نواندیشی نیرو های جوان در کنار هم منجر به تسلط به همه ابعاد کار می شود و در چنین شرایطی بازدهی و ضریب موفقیت چندین برابر خواهد بود.

برترین خدمات تولید محتوای روبیک مارکتینگ

ساخت پادکست

پادکست های تخصصی ابزار مناسبی برای معرفی کسب و کار ها و ایجاد ارتباط عمیق تر با مشتریان و کارفرمایان می باشد

ساخت موشن گرافیک

بر کسی پوشیده نیست که تاثیر تصویر متحرک بر ذهن مخاطبان برای انتقال پیام چندین برابر بیشتر از سایر روش ها می باشد.

ساخت تیزر تبلیغاتی

یک تیزر تبلیغاتی خوب می تواند به شما کمک کند تا به بهترین نحو به معرفی خدمات خویش بپردازید

دوبله و صدا گذاری

این روز ها اینترنت پر از ویدئو های خوب مرتبط به کار ماست که تنها با یک ترجمه و دوبله ی خوب میتوانند در معرفی کسب و کار ما بسیار موثر عمل کنند.

عکاسی

یک عکس خوب و چشم نوازیکی از عوامل مهم تولید محتواست. پس صرفا به گزینه های تکراری موجود در گوگل اکتفا نکنید و اگر دنبال بهترین بودن هستید از عکس های منحصر به فرد خود استفاده نمایید.

ویدئوهای ویرال

ویدئوی هایی که وایرال شوند خوب می توانند شانس معرفی و برند سازی یک کسب و کار را چند برابرکنند و تاثیر بسازایی در رشد ان برند داشته باشند.