بازاریابی آنلاین یا وب مارکتینگ

بازاریابی آنلاین یا وب مارکتینگ از ابزارهایی مانند: طراحی و ساخت وب سایت، تولید محتوای حرفه ای، بهینه سازی وب سایت ( سئو )، بلاگ نویسی تجاری و… به هدف برقراری ارتباط بهتر با مخاطبان و افزایش میزان فروش استفاده می کند.
بازاریابی وب سایت یک تخصص است و برای انجام آن نیاز به یاری یک تیم حرفه ای و متخصص هست. روبیک مارکتینگ برای انجام خدمات وب مارکتینگ همراه شما خواهد بود.

خدمات بازاریابی وب Web Markeing

 در زیر برخی از خدماتی که در زمینه ی بازاریابی آنلاین در وب سایت (وب مارکتینگ) موثر است آورده شده اند.

سئو و بهینه سازی

تولید محتوا

کلمات کلیدی

آنالیز عملکرد وب

بازاریابی سایت، راهی به سوی موفقیت شما

برای بازاریابی آنلاین یا سایت مارکتینگ در ابتدا باید یک وب سایت حرفه ای ویژه ی نوع تجارت خود طراحی نمایید.

 

برای داشتن یک تجارت آنلاین موفق که در نهایت منجر به جذب مشتری، فروش و درآمدزایی شود در گام نخست نیاز به طراحی وب سایت حرفه ای خواهید داشت.  در گام های بعدی از طریق تولید محتوای مناسب مشتریان را جذب نمایید و بهینه سازی وب سایت در موتور های جستجو ( سئو ) به شما کمک می کند از طریق یک بازاریابی ارگانیک به موفقیت دست یابید.

 

روش ها و ابزارهای اصلی وب مارکتینگ

در نظر گرفتن و مشخص نمودن هدف در بازاریابی آنلاین کافی نیست. بلکه برای رسیدن به این اهداف باید از یک سری ابزار و یا روش استفاده نمود.

تولید محتوا

محتوا یک مفهوم جامع و کلی است. تولیدمحتوا شامل محتوای متنی، محتوای صوتی (پادکست)، اینفوگرافی، موشن گرافیک، ویدئو و … می باشد.

سئو و بهینه سازی وب سایت

کسب رتبه ی مناسب در موتور جستجوی گوگل می تواند کمک شایانی به برند سازی، افزایش فروش و ارتقا بازاریابی آنلاین باشد.

گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس یک ابزار برای بررسی و آنالیز رفتاری کاربران وب سایت می باشد و از طریق آن می توانید به جمع آوری و تحلیل داده های موجود در سایت بپردازید.

گوگل وبمستر​

 google web master   یکی از ابزارهای پر قدرت گوگل می باشد و اطلاعاتی در اختیار ما قرار می دهند که با بررسی آن پی خواهیم برد گوگل، سایت ما را چگونه می بیند و برای بهینه سازی سایت چه اقدامات یا اصلاحاتی باید انجام شود.

جی تی متریکس

برای پیدا کردن ایرادات و مشکلات مربوط به سرعت بارگذاری اطلاعات در وب سایت و برطرف کردن آن ها ابزارهای متنوعی وجود دارد. یکی از معروف ترین و پر مصرف ترین آن ها جی تی متریکس (GTMETRIX) است.

آنالیز کلمات کلیدی

یکی از ارکان مهم در بازاریابی آنلاین یافتن کلمات کلیدی مناسب و بررسی جایگاه و تراکم کلمات کلیدی می باشد. در حال حاضر برای یافتن و بررسی کلمات کلیدی مناسب ابزار های متفاوتی در دسترس می باشد.

سئوی خود را به ما بسپارید

برای سفارش جهت انجام پروژه ی سئوی وب سایت خود کافی است فرم سفارش ما را پر کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

استراتژی های پیشرفته بازاریابی وب