بازاریابی با هک رشد

هک رشد یا growth hacking، حوزه نسبتا جدیدی در بازاریابی است که بر رشد سریع تمرکز دارد. هک رشد ابتدا در استارت آپ های نوپا که نیاز به رشد سریع در مدت زمان کم و با بودجه ای محدود داشتند، به کار گرفته شد اما هم کنون شرکت های بزرگتر نیز از این تکنیک استفاده می نمایند. به طور کلی هدف از هک رشد جذب هر چه بیشتر کاربر یا مشتری با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن است. یک تیم هک رشد نه تنها از بازاریابان بلکه از توسعه دهندگان، مهندسین و مدیران محصول نیز تشکیل شده است که برشناخت کاربران و توسعه محصول مطابق نیاز آنها تمرکز دارند.

هک رشد چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

هک رشد فرایندی است که به جستجوی راه هایی که باعث رشد محصول شما می شود می پردازد.  هک رشد کانال های دست نخورده از مشتریانی که انگیزه استفاده از محصول شما را دارند را پیدا و کاربران کلیدی شما را وارد فرایند توسعه محصول می کند.

هک رشد جایگزین بازاریابی نیست بلکه تکمیل کننده آن است در واقع هک رشد ترکیبی از مهندسی و بازاریابی است .

تمرکز اصلی ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ روبیک جایگزینی هک رشد با روش های سنتی دیجیتال مارکتینگ با پیاده سازی راهکارهای زیر می باشد:

ایجاد رشد پایدار شما، با کمک یکدیگر

ما فرصت های رشد محصول شما را در دنیای رقابتی و به سرعت در حال تغییر کسب و کارها پیدا خواهیم کرد

رشد سریع تر

روبیک مارکتینگ با ارایه راهکار های کارآمد و خلاقانه با هدف رسیدن به نتایج سریع تر به شما کمک می نماید و فرصت های رشد بیشتری را برای شما فراهم می آوریم

کاهش هزینه ها

روبیک مارکتینگ علاوه بر شناسایی روش های رشد ارگانیک،مقرون به صرفه ترین و بهینه ترین راهکارها را که باعث بهبود نرخ بازگشت سرمایه شما می شود را ارایه می دهیم

تیم حرفه ای

تیم جوان و با استعداد روبیک مارکتینگ از متخصصان بازاریابی ، مهندسی ، توسعه محصول ، طراحان تجربه کاربری و تحلیلگران داده تشکیل شده است تا با یک رویکرد جامع به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

چرا آژانس دیجیتال مارکتینگ روبیک؟

تمرکز اصلی هکر رشد ، رشد سازمانی است که برای آن کار می کند. او از استراتژی های خلاقانه و کم هزینه  برای جذب و حفظ مشتریان استفاده می کند. هکرهای رشد نیازمند تسلط بر علم بازاریابی هستند،  اما آنها صرفاً بازاریاب نیستند و نیاز به آشنایی با بسیاری از مهارت های دیگر را نیز دارند. هکر های رشد روش های سنتی دیجیتال مارکتینگ را با روش هایی که قابل اندازه گیری، تست و ردیابی است جایگزین می کنند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ روبیک علاوه بر داشتن تخصص و دانش در علم بازاریابی آنلاین،  از سالها تجربه و تخصص در حوزه مهندسی نرم افزار به ویژه طراحی و ساخت اپلیکیشن بهره مند است و با  ترکیب مهارت های بازاریابی ،مهندسی و مدیریت هر آنچه که برای هک رشد محصول شما لازم است را فراهم آورده است. ما با تدوین ،اجرا، ردیابی و آنالیز مستر  برنامه بازاریابی شما، مخاطبان شما را به درستی شناسایی کرده و با توجه به خواست آنها، محصول شما را توسعه می دهیم.