بازاریابی اپلیکیشن یا اپ مارکتینگ

بازاریابی اپلیکیشن های موبایل یا Mobile App Marketing، کاربران اپلیکیشن شما را پیدا می کند و چگونگی تعامل با آنها را از زمانی که برای اولین بار اسم اپلیکیشن را می شوند تا زمانی که به کاربران وفادار و دایمی تبدیل می شوند را مشخص می نماید. برای انجام موثر اینکار باید بدانید، چه کسانی از اپلیکیشن شما استفاده می کنند، از کجا می توانید آن افراد را پیدا کنید، آنها از شما چه چیزی می خواهند و شما به آنها چه چیزی باید بگویید. به طور خلاصه بازاریابی اپلیکیشن موبایل بر ارتقا اپلیکیشن و از آن مهمتر مشارکت، تعامل و بازگشت کاربران به اپ تمرکز دارد.

خدمات اپ مارکتینگ روبیک

ارائه انواع راهکارهای نوین بازاریابی اپلیکیشن و بهینه برای افزایش نصب ارگانیک و غیرارگانیک اپلیکیشن  و افزایش مشارکت و تعامل کاربران 

تدوین استراتژی

ASO

بازاریابی عملکردی

آنالیز و ردیابی

تدوین استراتژی بازاریابی اپلیکیشن

ما به عنوان یک آژانس بازاریابی، دیدگاهی جامع و استراتژیک از کلیه اقدامات، کانال های تبلیغاتی و  روش های بازاریابی پیشرفته داریم  و با در نظر گرفتن اهداف شما و ترسیم پرسونای مشتریان شما، شاخص های کلیدی عملکرد را برای شما تعیین و بهترین استراتژی تبلیغاتی اپلیکیشن را با توجه به بودجه تبلیغاتی شما  تنظیم می کنیم که منجر به موفقیت پایدار  شما خواهد شد.

ASO یا بهینه سازی اپ استور

با وجود میلیون ها اپلیکیشن منتشر شده در گوگلی پلی، کافه بازار و دیگر اپ استور ها، رقابت و دیده شدن برای اپ های جدید بسیار سخت است  ASO یا بهینه سازی اپ استور فرایندی است که به شما کمک می کند جایگاه خود را در اپ استور پیدا کنید. شرکت دیجیتال مارکتینگ روبیکا با  بهبود جایگاه شما در اپ استورها به شما کمک می کند بدون تبلیغ و به صورت ارگانیک تعداد زیادی از کاربران را جذب کنید.

بازاریابی عملکردی یا پرفرمنس مارکتینگ

بازاریابی عملکردی از جمله روش های نوین بازاریابی است که موفقیت یک کمپین تبلیغاتی را تضمین می کند و ریسک سرمایه گذاری را کاهش می دهد. ما با توجه به تجربه چندین ساله در ساخت و طراحی اپلیکیشن شما را در انتخاب کانال های عملکردی مناسب و گروه های هدف راهنمایی می کنیم. ما به شما کمک می نماییم کمپین ها تبلیغاتی خود را هوشمندانه تنظیم کرده و به طور مداوم آنها را بهینه کنید. با این رویکرد، نه تنها کمیت کاربران را افزایش می دهیم بلکه کیفیت نصب ها را نیز افزایش خواهیم داد ضمن اینکه با تبلیغات هوشمند هزینه ها بسیار کاهش می یابد.

آنالیز و ردیابی

Tracking & Analysis یا آنالیز و ردیابی دقیق، پایه و اساس موفقیت دیجیتال مارکتینگ است. قبل از اجرای هر کمپین تبلیغاتی باید اطمینان حاصل شود که سیستم ردیابی به طور صحیح کار میکند ما مشتریان خود را در انتخاب و پیاده سازی ابزارهای ردیابی و همچنین جمع آوری داده ها و آنالیز و تحلیل آنها جهت طراحی هوشمندانه سفر مشتری همراهی می نماییم.

راهکارهای اپ مارکتینگ روبیک

راه های زیادی برای افزایش نصب اپلیکیشن وجود دارد. ما اینجایم تا بهترین و به صرفه ترین راه را به شما نشان دهیم همچنین کیفیت نصب و تعامل و مشارکت کاربرانتان را افزایش دهید.

ریفرال مارکتینگ

با ریفرال مارکتینگ یا بازاریابی ارجاعی، محصولات و خدمات خود را به وسیله مشتریانتان ارتقا بدید.

وایرال مارکتینگ

با بازاریابی ویروسی و انتشار محتوای وایرال، پیام کمپین خود را به سرعت به گوش مخاطبانتان برسانید.

بازاریابی بازگشتی

ریتنش مارکتینگ یا بازاریابی بازگشتی بر حفظ مشتریان و تشویق آنها به تکرار فرایند خرید تمرکز دارد.

بهبود نرخ تبدیل

با ترغیب مشتریان به انجام فعالیت مورد نظرتان، سریع تر به اهداف بازاریابی خود دست پیدا کنید.

بهبود تجربه کاربری

ما با دانش و تجربه ای که در طراحی اپلیکیشن داریم، ایردات رابط کاربری شما را تشخیص داده و تجربه کاربری مخاطبانتان را بهبود می بخشیم.

مدیریت کمپین های تبلیغاتی​

با طراحی هوشمندانه، اجرای دقیق و مدیریت صحیح کمپین ها، بیشترین بازدهی را از تبلیغات خود بگیرید. 

هک رشد اپلیکیشن خود را به ما بسپارید

ما به شما کمک میکنیم تا در کوتاهترین زمان ممکن با کمترین هزینه

بیشترین فروش یا جذب کاربر را داشته باشید.

کسب درآمد از اپلیکیشن

هدف اصلی هر کسب و کاری افزایش درآمد است. شرکت روبیک مارکتینگ نه تنها استراتژی بازاریابی اپلیکیشن شما را طراحی و در اجرای آن و ارتقا اپلیکیشن، شما را یاری می نماید  بلکه با شناختی که از  بازار اپلیکیشن و تجربه ای که در ساخت انواع اپ دارد، بهترین مدل درآمدی  و راه های افزایش درآمد را برای شما  پیشنهاد و در پیاده سازی و اجرای آن به شما کمک خواهد نمود.